Web Tasarım - Ajans Motto Mersin Reklam Ajansı

WEB TASARIM

1: Tanışma
Herşey bir gülümseme ile başlar..
Sizinle tanışır ve projeniz ile ilgili tüm detayları dikkatlice not alırız. Firmanızı , hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web sitenize nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi yazılı olarak iletiriz.
2: Teklif ve Sözleşme
Söz unutulur ama yazı kalıcıdır...
Görüşmemize istinaden istenilen site tasarımı ve yazılımı özelliklerini , bir liste haline getirir, hizmetlerimiz karşılığında alacağınız ev almayacağınız hizmetleri belirtir ve son olarak ödeme / iş teslimi süresini kaleme alırız.
3: Planlama
Siteniz hayat buluyor ...
Sözleşmemiz onaylandıktan sonra ; firmanızı en iyi ve etkin anlatacak tasarımı , yazılım alt yapısını planlayıp işe başlarız. Bu işlemler sırasında rakiplerinizi ve ziyaretçi kitleniz hakkında gözlemlerde bulunuruz.
4:Tasarım ve Onay
Memnuniyetiniz Önemlidir...
Sitenizi test alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktaracaksınız.  Görüşlerinizi dinler , memnuniyetlerinizi yada memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse tekrar yapar ve sizden tekrar onay alırız...
5:İş Teslimi ve Test
Artık yayına hazırız...
Siteniz için gereken teknik ayarlarını da yapıp yayına veririz. Hizmet bedelinin tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonrada işler yolunda mı ? diye sitenizi sıkça ziyaret eder, test ederiz.
6:Teknik Destek
İşimiz gülümseme ile devam etmeli,...
Sorununuzu derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf eder, ve sorunlarınızı ortadan kaldırırız. Sadece bize telefon yada e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Hafta sonları ve bayramlarda bile bize kolayca ulaşabilirsiniz.

home_interactive_offer_list_1

Görsel

Web sitenizi oluşturacak görseller sektörel bazlı dinamik görsellerden oluşmaktadır

home_interactive_offer_list_2

İçerik

Web Sitenizde ki içerikler google sıralamda üst sırada çıkmak için özgün makaleler ile editörlerimiz tarafından yazılmaktadır

home_interactive_offer_list_3

Responsive Tasarım

Siteniz yeni nesil teknolojiye ayak uydursun. Mobil Tablet Akıllı Cihazlar ile Tam Uyumlu Çalışan Web Sitesine Sahip Olabilirsiniz

TEKLİF AL

Aşağıda ki form'a isminizi ve telefon numaranızı bırakın sizlere geri dönüş sağlayalım.İstenilen işi uygun fiyat ve özverili şekilde kısa zamanda teslim edelim.