Hakkımızda - Ajans Motto Mersin Reklam Ajansı

HAKKIMIZDA

Bu yolculuğa 2016 yılında start verdik amacımız logo tasarımı yapıp, kartvizit yapıp günümüzü geçirmek DEĞİLDİ; markaların, işletmelerin kurumsal kimliklerini yenilenen ve her gün büyüyen bu dijital dünyada yer almaları ve teknoloji ile birlikte sizlerin marka ve işletmenizin büyümesi için elimizden geleni yapmak için yola koyulduk. Bunun yanı sıra ülkemizin ve dünyanın sosyal medyada geçirdiği zamanı göze alarak firmamız bünyesine; Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerini ekledik ve binlerce kişinin dikkatini çektik.

Bu güne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları.

TEKLİF AL

Aşağıda ki form'a isminizi ve telefon numaranızı bırakın sizlere geri dönüş sağlayalım.İstenilen işi uygun fiyat ve özverili şekilde kısa zamanda teslim edelim.