INSTAGRAM YENİLİKLERE DOYMUYOR! - Ajans Motto Mersin Reklam Ajansı
Ekim Ayı Önemli Günler
20 Eylül 2022
Kasım Ayı Önemli Günler
1 Kasım 2022

INSTAGRAM YENİLİKLERE DOYMUYOR!

Sizler için Instagram’a gelen yeni özellikleri derledik! Gelin bunlara yakından bakalım.

Instagram Reels’e Konular Özelliği Geldi!

Artık Reels Videoları paylaşırken videonuzun hangi konuyla ilgili olduğunu seçebileceksiniz. Böylece Instagram paylaştığınız videoyu daha ilgili kişilere göstermiş olacak.

Instagram Profile Müzik Ekleme Özelliği Geliyor!

Artık profiline girdiğimiz bir kişide müzikle karşılaşırsak şaşırmayalım. Şuan test aşamasında olan bu özellik yakında her kullanıcıda aktif olacak.
Eski MSN kullanıcıları eminim bu yeni gelen özelliği tesebbümle karşılayacaktır. 🙂

Instagram Reels’e Soru Sorma Özelliği Geliyor!

Reels Videolarına gelecek olan diğer bir yenilikte, aynı hikayelerde olduğu gibi artık video içerisinde de soru sorabileceğiz. Bu sayede takipçilerimiz ile iletişimimiz daha samimi hale geleceği aşikar. Şuan bu özellik de test aşamasında olduğu için her kullanıcıda yakın zamanda aktif olacaktır.

Instagram Reklam’a Yeni Reklam Modeli Geldi!

Instagram önceki kullandığımız reklamlar modellerini iyileştirirken bizlere yeni bir reklam modeli sundu. Artık sadece takipçilerimize özel reklamlar gösterebileceğiz.

Instagram’a AR Reklam Modeli Geliyor!

Artık gönderi ve hikayemizdeki reklamlara AR (Arttırılmış Gerçeklikle) entegre edilmiş reklamlar ekleyebileceğiz. Örneğin; bir gözlük alacaksak üzerimizde nasıl durduğunu 3 boyutlu bir ortamda görebileceğiz. Bu sayede Instagram’da satış yapan kullanıcılar, ürünlerini AR ortamında müşterilerine bir nebze de olsun denetebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir